Jakie etui wybrać na telefon Nokia 2.3?

Polecane i promocje

Jakie etui wybrać na telefon Nokia 2.3? Nowa Nokia 2.3, model jaki z pewnością pozyska nieco szerokie grono potencjalnych nabywców dzięki swej, dobrej cenie przy zachowaniu bogatych i nowoczesnych funkcji. Ekran o przekątnej 6,2 cala i proporcjach 19:9 dokonano w technologii in-cell. Jest on w kształcie wyświetlić obraz o rozdzielczości HD+. U góry otrzymują się wcięcia na system przedni w modelu kropli wody. Smartfon zasilany jest baterią 4000 mAh, która dzięki wykorzystaniu trybu adaptacyjnego ma wystarczyć na 2 dni pracy. Zdjęcia można zaobserwować na rozszerzalnej pamięci wewnętrznej o pojemności 32 GB.

Wszyscy dobrze znamy że piękne minimalistyczne wykonanie tych modelów telefonicznych przekłada się więcej na ich delikatność. Zatem nieodzownym czynnikiem jest urządzenie się w właściwy dedykowany pokrowiec ochronny. Dzięki niemu zminimalizujemy ryzyko uszkodzenia czy zniszczenia Noki 2.3.

OCHRONA TELEFONU

Oryginalne etui z klapką Wallet Cover – stylowa ochrona na największym stopniu.

Dedykowany i jedyny pokrowiec dla Noki 2.3 to jeden z owoców z czystszej półki.
Nie tylko świetnie się prezentuje poprzez zastosowanie solidnych materiałów którym w obecnym przykładzie jest tworzywo skóropodobne. Pięknie skrojone wykonanie i jeszcze obszycie.
W parze za elementami gwarantującymi niezwykły design, które zajmują oko równolegle idą najważniejsze wartości tego pokrowca czyli zabezpieczenie.
Telefon układa się wewnątrz w odpowiednio wyprofilowanych szynach wykonanych z stałego materiału TPU. Są one dopasowane do kształtu obudowy – jednocześnie zapewniają jej bezpieczeństwo przed zarysowaniami oraz wyjątkowymi uszkodzeniami.
Etui pewno stanowić przeznaczane i w budowie podstawki co chodzi niezwykle dobre w ciągu prowadzenia wideo rozmowy albo oglądania filmów.
Pancerne etui to cenne rozwiązanie dla osób szukających profesjonalnej ochrony telefonu.

Dają się w byciu pozycje i formie iż standardowe zabezpieczenie zaprezentuje się niewystarczające dla telefonu ze względu na ekstremalne prace a tym jednym zwiększone zagrożenie uszkodzeń.
Pokrowiec etui pancerne Armor Case czarne do NOKIA 2.3 świetnie odnajdzie się w takich możliwościach tworząc dla telefonu pancerną powłokę która nie pozwoli na wszystkie zniszczenie.
Podwójna konstrukcja wykonana z pewnego na odkształcenia oraz ścieralność materiału TPU oraz mocnego
i silnego PC gwarantują odpowiednie bezpieczeństwo dania.
Takie połączenie materiałów i technologia Air Cushion to wymarzona pomoc nie tylko przed zarysowaniami ale również doskonała amortyzacja wstrząsu podczas upadku.
Zastosowanie wycięć na jakiekolwiek zewnętrzne wyjścia sprawiają, że korzystanie z takiego pokrowca nie ma dość pomysłu na komfortowe użytkowanie, natomiast specjalnie grawerowane wzory we pomieszczeniu nakładki przyczyniają się do przepływu powietrza. Tym jednym telefon oddycha swobodnie nie pocąc się w pokrowcu.

OCHRONA WYŚWIETLACZA

Szkło Hartowane więc taka czapka niewidka dla wyświetlacza, która utrzymywać będzie nie tylko przed zimnem i pobrudzeniem a zwłaszcza potrzaskaniem tak pięknego wyświetlacza bez którego nie sposób mieć z telefonu.
Idealnie dopasowane, niemal niewidoczne i przy tym małe a w żaden sposób niekomplikujące funkcji.

Jakie etui wybrać na telefon Nokia 2.3?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *