polskie

Polskie uzdrowiska: Busko

Prasówki

To wspaniałe uzdrowisko, na obszarze którego każdy krajoznawca znajdzie dla siebie coś godnego uwagi. Busko-Zdrój to nie tylko popularny ośrodek uzdrowiskowy.

Polskie kurorty: Busko

To jednocześnie niezwykle chętnie zwiedzana przez krajoznawców miejscowość o charakterze turystycznym. Busko-Zdrój to świetne zagospodarowanie, a przede wszystkim rewelacyjna baza noclegowa. To popularne uzdrowisko może się poszczycić znaczną liczbą pensjonatów, w których turyści mogą znaleźć tanie noclegi. W uzdrowisku tym czekają również wspaniałe sanatoria, które są bardzo chętnie odwiedzane przez kuracjuszy z całej Polski.

Busko-Zdrój to bardzo dobre uzdrowisko, na obszarze którego zwalczane są przede wszystkim choroby reumatyczne a także choroby związane z narządem ruchu. Busko jest zarazem bardzo ważnym ośrodkiem turystycznym na terenie województwa świętokrzyskiego. Turyści mogą tu zwiedzić m. in. rewelacyjny Park Zdrojowy i wiele wartościowych domów. Zachwyca też zabytkowy kościół Norbertanek i drewniany kościół św. Leonarda. To atrakcje, którym z pewnością warto się tu dokładniej przyjrzeć.

Zobacz również Monika Słomiany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *