Święta okolicznościowe

Święta okolicznościowe

Artykuł Miesiąca

Świąt okolicznościowych jest w kalendarzu całe mnóstwo – zarówno tych bardziej, jak i mniej znanych. Część z nich, jak na przykład Dzień Matki, jest znana nawet przez dzieci w przedszkolu. Inne z kolei nie zyskały takiego rozgłosu, jak chociażby Dzień Sprzątania Biurka czy Dzień Windy.

 

 

Bardziej popularne święta, takie jak Dzień Matki, Dzień Ojca czy Dzień Dziecka wiążą się z obdarowywaniem prezentami. Kończą Ci się pomysły? Potrzebujesz podpowiedzi? Co powiesz na odwiedzenie bloga o najróżniejszych świętach, na którym znajdziesz całą masę pomysłów na podarunki?

Pomysły na prezenty

Róża dla mamy, skarpetki dla taty, słodycze dla dziecka… Oklepane prezenty? I to jak! Co powiesz na flower box z ulubionymi kwiatami mamy, który będzie zdobił pokój przez kilka tygodni? A może tak skarpetki we wzory, które poprawią humor tacie w gorsze dni? A zamiast tradycyjnych słodyczy… czekolada w kształcie księżniczki, piłki nożnej i wielu innych!

 

A może prezenty personalizowane? Plakat z ulubionym cytatem, szkatułka z imieniem, breloczek ze zdjęciem – to tylko część propozycji. Moc personalizacji zmieni zwykły prezent w niezwykły podarunek!

Własnoręczne prezenty

Chcesz podarować komuś coś od serca? Masz smykałkę do rękodzieła? A może ogranicza Cię budżet? Własnoręcznie wykonywane prezenty to coś dla Ciebie!

 

Lubisz malować? Co powiesz na obraz na ścianę? Może być to portret, widok za oknem, a nawet abstrakcja. Wszystko zależy od upodobań osoby, którą będziesz chciał obdarować.

 

Osoba, dla której chcesz wykonać prezent uwielbia drewniane dodatki? Wypalone drewniane pudełeczko na biżuterię czy podkładki pod kubki będą świetnym pomysłem!

 

Rękodzieło to nie jest Twoja mocna strona, ale za to uwielbiasz gotować? Pyszna kolacja to również rewelacyjny pomysł na prezent, a przy tym okazja do spędzenia razem czasu.

 

Możliwości przy prezentach wykonywanych własnoręcznie są praktycznie nieograniczone. Podaliśmy Ci tylko kilka pomysłów. Mamy nadzieję, że będą one dla Ciebie inspiracją do stworzenia oryginalnego podarunku dla bliskiej osoby. https://zailedni.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *